Sponsorlu Bağlantılar

Bilim kurgu filmlerinde fazlasıyla karşımıza çıkan sahnelerden birisi olan vücudun herhangi bir yerine yerleştirilen mikroçipler ile bazı aletlerin kontrolü yada özellikle kulak arkasına yada enseye takılan çipler ile kişilerin kontrol edilmesi Rusya’da gerçek oldu. Rus bir doktor vücuduna 6 adet mikroçip yerleştirerek bir çok özel verisinin güvenliğini sağlıyor, kapıları açıyor, arabasını kullanıyor ve bunları ellerini sallayarak yapabiliyor.


Deri altına çip yerleştirme yeni duyulan bir konu değil, daha önce de bazı kanunsuz işler için deri altına çip yerleştirildiği haberlerini hepiniz okumuşsunuzdur. Ancak Rus doktor  bu çılgınlığı kendi vücudunda ve tam 6 taneye çıkararak denemiş.


Volchek isimli Rus doktor ;
Bilgilerini saklamak ve bazı bilgileri depolamak, ofis için, aracı için, ve kayak oteline giriş için olmak üzere vücuduna 6 adet mikroçip takarak işlerini bir sihirbaz edasıyla yapabiliyor. Faturalarını bile çipler sayesinde ödüyor.


Rus doktor mikroçipler üzerine araştırmalar yaparak geliştirmeye çalıştığını ve şuan bir şeker ölçme mikroçipi üretme üzerine çalıştığını, mikroçiplerin kötü amaçlar dışında tıbbi amaçlar için de kullanılabileceğini söyledi.

Sponsorlu Bağlantılar