Sponsorlu Bağlantılar

Apple kullanıcılarının merakla beklediği iPhone X(iPhone 10) tanıtıldı. Türkiye’deki satış fiyatı merak edilen cihaz, Steve Jobs Theater’de Keynote sunumuyla düzenlenen kokteylde tanıtıldı.

 

Apple’in yeni amiral gemisi baştan aşağı OLED ekrana sahip olmasıyla yeni kullanıcıları cezbediyor. Steve Jobs Theater’de görücüye çıkan yeni iPhone 10‘un ABD fiyatı 999 Dolar olarak açıklandı. Özelliklerine göre fiyatı makul seviyede tutulan İPhone’nin Türkiye fiyatı da belli oldu.

Türkiye’deki teknoloji marketlerinden birisi olarak öne çıkan Vatan Computer, İPhone X modelini ön sipariş sayfasında yayınlayarak satışa çıkardı.

Vatan Computer’de siparişe açılan Uzay grisi rengindeki İPhone X modelinin satış fiyatı 6.099.00 TL olarak belirlendi. Sipariş durumundaki İPhone 10 modeli 64 GB depolama hafızasına sahip olarak bizlere ulaşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İPhone’nin amiral gemisi şimdilik Türkiye’de bu fiyat aralığında satışa çıkacak gibi görünse de diğer teknoloji firmalarının envanterine giren İPhone 10 farklı fiyatlardan piyasaya sürülebilir. Türkiye’deki resmi fiyatının yakında açıklanacağını tahmin ediyoruz.

iPhone X ‘  de parmak okuma özelliği yerine artık yüz tanıma özelliği olan ‘FaceID’ adı verilen özellik geliyor.

Animoji özelliği ise 3 boyutlu yüz tanıma özelliğiyle yüzünüzden emojiler yaratacak. Pil ömrü ise iPhone 7′ ye göre iki saat daha fazla uzun sürecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar