Sponsorlu Bağlantılar

İklim değişikliği kaynaklı olarak hava sıcaklığı da ister istemez yükseliyor. Bunun yanı sıra hava kirliliği ve bakterilerin artması insanları farklı alternatif çözümlere yönlendiriyor.

Evlerimizde kısa yoldan bu sorunu çözmek için akla gelen en iyi yöntem klimadır. Klimalar ortamı soğutup ısıtmanın yanısıra havayı bakteri ve tozlardan arındırarak bizlere daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Herkesin merak ettiği “En iyi Klima Markası Hangisi” sorusu olmuştur. Sizler için dünyadaki en köklü ve en kaliteli klima markalarını sıraladık.

1 – Mitsubishi Electric

1870’li yıllara dayanan geçmişi ile Mitsubishi firması iklimlendirme sektöründe zirveye oturmuş durumda. Ödüllü tasarımı ve yeniden kullanılabilir teknolojisi birçok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Enerji verimliliği ve sezonsal verimliliği ön planda tutan firma tüm dünyada beğeni kazanmıştır.

2 – Daikin

Daikin çevreci yapısı, tasarım harikası ve enerji tasarrufu ile dünyada en çok tercih edilen klimalar arasında yer almaktadır.

3 – Fujitsu

Uzun ömürlü ve az enerji tüketimi ile ön plana çıkan Fujitsu marka klimalar F/P oranı ile tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

4 – Baymak

Her mekan için ideal çözümler bulabilen Baymak Klima, yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımı yaparak enerji tasarrufunda önemli yer tutmaktadır.

5 – Demirdöküm

R32 Gaz kullanımı ile çevre dostu olduğunu kanıtlayan Demirdöküm Klima DC İnverter teknolojisi ile kullanıcılara yüksek performans sunmaktadır.

6 – Arçelik

Türkiye’de en çok kullanılan markalar arasında yer alan Arçelik Klimanın dayanıklı oluşu, sessiz çalışması ve kolay bakım-montaj özellikleri ile tanışın…

7 – Toshiba

Toshiba’nın Multi İnverter özelliğindeki Klima çeşitleri, lider konumdaki klimalar arasında ön plana çıkarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak konumdadır.

8 – Airfel

İhtiyaçlarınızı konforlu ve tasarruflu şekilde karşılayabilecek olan Airfel, ısıtma ve soğutma alanında size uygun fırsatlar sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

9 – LG – Beko

Ortalama standartlara sahip olan LG – Beko marka klimalar, mekanları efektif olarak soğutarak yaz boyun serin kalmanızı sağlayacaklar.

10 – Vestel 

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Vestel, %45’e varan enerji tasarruflu İnverter klimaları ile daha üst sıraları hakettiğini söylersek yalan olmaz.

11 – Samsung

Yeni model Samsung marka klimalarda ki en son özellikleri ve inovasyonları seçip karşılaştırarak kendinize 10 yıl motor garantili harika bir klima alabilirsiniz. Verdiği garanti süresi ile Samsung’un kendine ne denli güvendiği ortada, seçim sizin…

Sponsorlu Bağlantılar