Sponsorlu Bağlantılar

Körfezin masmavi suları ile Boğazın birleştiği noktayı gösteren en güzel zirvedir Aşıklar Tepesi… Samanlı Dağlarında sevdikleriniz ile hoş vakit geçirmenizi sağlayacak bu tesis müşterilerine saygı ve hürmeti kendilerine şiar edinmiş.

Toplam 1.500 misafiri ağırlayacak kapasiteye sahip olan bu eşsiz mekan, Yemekli düğün, nişan, aile yemekleri, iş toplantıları, evlilik teklifi, doğum günleri, yaş günü ve yıldönümlerinde gerekli organizasyonu yapacak düzene sahiptir.

Doğa ile iç içe olan sosyal tesisin, kapalı restoranı, göz alabildiğine geniş bahçesi, romantizmin doruklarını yaşayacağınız seyir terası, orman manzaralı kulübeleri, meyve bahçeleri, nargile alanları ve çocuk eğlenme alanları ile toplamda 10.000 M² lik alanı hizmetinize sunmuştur.Ayrıca yeni yapılan Osmangazi Köprüsü manzarası da buradan çok güzel izlenebilmektedir.

Özellikle yaz aylarında aktif olarak tesis alnını kullanan işletme, kafeterya görünümünden ziyade sosyal yaşam merkezi durumunda. Çocuklar için eğlence alanları, şekerciler, dondurmacılar, oyuncakçılar ve birçok dükkan müşterilerin hizmetine açılmış.

Lezzet ve kaliteden ödün vermeden konuklarını hep Güleryüz ile karşılayan Aşıklar Tepesi en önemli değeri çocuklarımız… Masalarınıza çocukların yiyemeyeceği ürünleri servis etmiyorlar.

Aşıklar Tepesi Nerede?

Sponsorlu Bağlantılar

Aşıklar Tepesi Kocaeli İlinin Karamürsel ilçesine bağlı Yalakdere Köyü’ndedir. Karamürsel ilçesine 10 km uzaklıkta olan bu harika mekan, ilçe merkezinden de görülebilecek yakınlıktadır.

Aşıklar Tepesine Nasıl Gidilir?

Sosyal Tesis konumu itibari ile cevresindeki illere çok yakın.

  • Yalova’dan 30 km uzakta (20 dk)
  • Bursa’dan 150 km uzakta (1 saat 30 dk)
  • İstanbul’dan 100 km uzakta (1 saat)
  • Sakarya’dan 80 km uzakta (50 dk)
  • İzmit’te 40 km uzakta (25 dk)

Aracı olmayanlar İzmit’ten 750-751-752 numaralı otobüslere binerek veya Halkevi mevkiinden kalkan vapurlar aracılığı ile Karamürsel merkeze ulaşabilirler. Daha sonra Merkezde bulunan otogarda ki 782 numaralı Yalakdere minibüsü ile tesise varabililer. (782 nolu minibüs 40 dakika da bir hareket ediyor)

Aracı olanlar ise Karamürsel’de TOKİ konut kavşağından yukarı çıkarak ortalama 10 dakika da mekana ulaşabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=iViBp9409Sk

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar